• 0 553 325 40 40
  • destek@starwebtasarim.com

E-Ticaret ile Mağaza Açın!

E-Ticaret nedir?

E-ticaret Günümüzde başta Büyük markaların olmak üzere , Orta ve Küçük Çaplı işletmelerin Ürünlerini internet üzerinden satış yapmasını ve Kredi kartı veya Kapıda ödeme yöntemiyle ödeme alması işlemidir. E-ticaret Hacmi o kadar büyüktür ki , Bir işletme Normal Mağazasında yaptığı cironun 4-10 katına kadar Ciroyu eticaret Sitesi üzerinden yapabilmektedir.

E-ticaret Nasıl yapılır ?

E-ticaret alt yapısına sahip her türden site ile yapılabilmektedir. Fakat bilinmesi gereken E-ticaret Açık kaynak kodlu sistemlerinin kullanılması gerektiğidir. Ürünlerinizi ekleyebileceğiniz bir panel olmalıdır. Bu panel üzerinden ürünlerinizi ekler ve SAtışınızı yaparsınız. İnternette mağaza açmak Star Web Tasarımla çok kolay!

Dünyanın En iyi E-commerce alt yapısı

Star Web Tasarım olarak kendimiz bir E-ticaret yazılımı üretebilirdik. Fakat yapmadık sebebi ise çok basit ! Herkes kendi işini yapsın, İYİ YAPSIN! Bu konuda Dünyanın en iyi E-ticaret (E-commerce) alt yapılarını çözüm ortağımız olarak seçtik . Bunlar Magento , Opencart , Prestashop ... Sebebi ise Basit Açık kaynak kodlu olan ve sürekli geliştirilen bu yazılımlar Dünyanın en büyük E-ticaret sitelerinin alt yapılarını oluşturuyor. Yazılımsal hatalar veya açıklar ile uğraşmazsınız veya müşterilerinizin kredi kartı bilgileri birilerinin eline geçmez!

E-ticaret Altyapısı
Magento

Magento

En iyi E-ticaret alt yapısından birisi olarak görülen Magento 2008 yılında Türkiye'ye duyurulan ve O günden bu güne Birçok firmanın tercih ettiği E-ticaret yazılımıdır. Magento 3 versiyon ile karşımıza çıkmaktadır. Magento Community Edition (Küçük ve Orta işletmeler için) ,Magento Go ve Magento Enterprise Edition.. Magento Enterprise ücreti senelik 35 Bin dolardır!

Opencart

Opencart En çok kullanılan E-ticaret yazılımlarından birisidir. Açık Kaynak Kodlu olarak sürekli geliştirilebilen alt yapı sayesinde Her sektörün eticaret alt yapısına göre düzenlenebilmektedir. Opencart E-ticaret Temaları ile Modülleri Rahatlıkla büyük cirolar çekilebilmesini sağlamaktadır. Sistem alt yapısı Siparişleri E-ticaret site sahibine iletir. Faturaları otomatik oluşturur. Ödeme alt yapısı ile uyumluluğu sayesinde kredi kartı ile kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde ödeme alırsınız. Müşterilerinizin bilgileri güvenle saklanır.

Opencart Responsive
Prestashop Responsive

Prestashop

PrestaShop E-ticaret alt yapısı olarak dünya üzerinde en çok tercih edilen Açık kaynak kodlu Php yazılım sistemidir. Dünya üzerinde 100 bin'in üzerinde kullanıcısı ve Geliştiricisi bulunmaktadır. Prestashop Yönetim paneli Ajax yazılımı ile oluşturulmuş olup gayet kullanışlı bir admin paneli bulunmaktadır. Küçük ve orta çaplı işletmeler için kullanışlı olan Prestashop E-ticaret'e başlangıç aşamasında önerdiğimiz ve Firmaya özel tasarımını gerçekleştirdiğimiz alt yapılardandır.

Bi sürü firma varken E-ticaret neden Star Web'ten alınır?

E-ticaret İşletmeniz için En önemli Şube demektir. İşletmeniz için açacağınız E-ticaret sistemlerinde Ürünleriniz ve yapacağınız satışlarınızın alt yapısı Sağlam olmalıdır. Herhangi bir karışıklık olma lüksü bulunmaz . Alınan siparişlerden , Ürünlere kadar sürekli yedeklenmesi gereklidir. Star Web Tasarım olarak E-ticaret sitenizin sürekli yedeklemesini almaktayız. Ayrıca SEO uyumlu alt yapı oluşturarak müşterilerinizin aradığı ürünlerde sıralamada çıkmanızı sağlıyoruz. Magento,Opencart,Prestashop Dünyanın en iyi E-ticaret yazılım sistemleridir. Bu sistemler ile İşletmenize özel tasarımını oluşturup teslim ediyoruz.

  • Ücretsiz mail Müşterilere Ücretsiz Mail gönderimi

  • dönüşüm Yüksek dönüşüm oranlı E-ticaret

  • seo uyumlu SEO ( Search Engine Optimization ) Uyumlu Tasarım

  • Reklam hediye Google Merchant Center Reklamları

  • sanal pos Ücretsiz Sanal Pos Kurulumu

  • site yedekleme Full Backup Site Yedekleme

Star web E-ticaret

E-Ticaret ile Mağaza açmaya hazır mısınız ?

Hadi Başlayalım!