• 0 553 325 40 40
  • destek@starwebtasarim.com

Seo ile Google'da ilk Sayfaya çıkın

Seo nedir

Seo (Search Engine Optimization) nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu yani kısa adıyla SEO ,kısaca Google Optimizasyonu demektir. Google Sürekli güncellediği Algoritma ile Websitelerini ziyaret eden Bot ( Yazılımlar ) üretmiştir. Bu roBotlar siteleri sürekli gezerler ve Gezindikleri siteler hakkında sitenin içeriği ve "Anahtar Kelimesi" ile ilgili notlar alıp Websitenize bir puan verirler. Bu Puan sizin sitenizin Google'da ilk Sayfa'da çıkıp çıkmayacağını , kaçıncı sıraya gireceğini , ceza alıp almayacağını belirler.

İlk Sayfaya nasıl çıkılır ?

Google Seo için Sitenizin öncelikle güzel bir web tasarımı olmasına önem verir. Hazır yazılımlar veya piyasada var olan yazılımlara otomatik olarak daha önceden puan verdiği için Sıralamanızı en çok etkileyen ilk etken Web Tasarım'dır. Daha sonrasında siteniz içerisindeki Onpage Seo etmenleri yani Sayfa içi Seo kurallarına uyup uymadığına bakmaktadır. Bunları inceledikten sonra Sitenizin İlk sayfaya çıkmak istediğiniz "anahtar kelimeniz" ile ne kadar yoğunlukta olduğunu Websitenizin Başlık, Açıklama,Anahtar kelimelerinin yeterli olup olmad

ilk sayfa nasıl çıkılır
Sektörel seo

Her sektöre SEO çalışması yapılır mı?

Evet , Her sektöre SEO çalışması yapılabilmektedir. Fakat biz yetişkin içerikteki sitelerle ve Bu tarz arkadaşlık siteleri ile Prensip gereği çalışmıyoruz. Yapılacak olan Arama motoru optimizasyonu işlemi sektörünüze özel olmadıkça bir anlamı bulunmamaktadır. Sektörünüze özel Anahtar Kelimeler belirlenir. Bu Kelimelerin Rekabet analizi yapılarak Rakip sitelerin almış olduğu backlinkleri ve Backlink aldıkları sitelerin listesini çıkarıyoruz.

Neden Star Web SEO ?

SEO tek sefer yapılan bir işlem değil bir süreçtir. Günümüzde Piyasa'da SEO'nun açılımını dahi bilmeyen sözde firmalar bulunmaktadır. Fakat para kazanabilmek amacıyla SEO yaptıklarını iddia etmektedirler. Bu sebeple Çağrı Merkezleri kurup 100 tl , 200 tl gibi miktarlarla sizi ilk sıraya çıkaracaklarını söylemektedirler. SEO ciddi bir işlem olduğundan Ücret belirlenirken Sizin Websitenizin Sektörü , Anahtar KElimeleri, Onpage Seo Uyumunuz , Rekabet oranı gibi birçok faktör devreye girmektedir. Fiyat ona göre belirlenir. Paravan siteler oluşturulur. Biz deneyim sahibiyiz ve Verdiğimiz Fiyatın ve Sözün arkasındayız.

  • ahrefs aHrefs Premium Üyesiyiz

  • seomoz seoMoz Premium Üyesiyiz

  • Rekbaet analizi Rekabet analizi

  • Çözüm ortaklığı 500+ Kurumsal Site Çözüm ortağıyız

  • para iade garantisi Para iade Garantisi!

Star SEO

Seo Nasıl Yapılır ?

SEO Google Algoritmalarına uygun Web Tasarım ile Başta OnPage Seo ve Backlink ağı kurmakla olur. Websiteniz eğer SEO uyumlu ise İşletmenize ve sektörünüze özel Sitelerden Tanıtım yazısı alınır. Websiteniz Kaliteli baclink ağı ile örgü örer gibi örülür. Sürekli Tanıtım yazıları ile beslenir. Star Web Tasarım olarak sitenize Kaliteli SEO çalışması yapıyoruz.

Seo Kalıcı mıdır?

SEO tek seferlik yapılan bir işlem değildir. Bir süreçtir.Sürekli olarak SEO çalışmaları ile Websiteniz yararlı link ağı ile beslenir. Bu süreçte Arama motoru optimizasyonu ile Sitenizin Sürekli yukarıda kalması sağlanır. Websiteniz üzerinde bazen olumsuz linklemeler rakipleriniz tarafından sitenizi sıralamadan düşürmek için yapılırsa bunları günlük olarak tespit edip Arama motorlarına bu işlemi gerçekleştiren ip adresleri ile birlikte bildirip silinmesi talebinde bulunuyoruz.

SEO yaptırmaya hazır mısınız ?

Hadi Başlayalım!